8a1fe963768e279fcd88347450b36843.svg  COM        a4722f2b02195329f746925ee687c483.svg    c8d638eda51dbeb4b14f653e53ca3ee1.svg    488a0c52ee18e8083a9106f62fa3543a.svg

Představujeme Adventer & fishing, praktické oblečení pro stylové rybáře


Nová značka rybářského oblečení a doplňků Adventer & fishing vstoupila na trh v devíti evropských zemích včetně Česka. Důvěra je v tomto případě zcela na místě, jelikož uvedení první kolekce předcházelo pečlivé testování. Oblečení Adventer & fishing je navržené a vyrobené tak, aby ustálo i ty nejextrémnější podmínky, které mohou na vodě nastat. 

 

Zakladateli Adventer & fishing jsou Češi Tomáš Podlipský a Jiří Král. Ti se rozhodli vytvořit řadu oblečení určeného zejména na rybaření, ale i další sporty. Věří, že se jim podaří odlišit od konkurence nejen kvalitou a komplexností nabídky, ale také právě dlouhodobým testováním oblečení před jeho uvedením do prodeje. 
 

    
 

„Oslovili jsme přední rybáře působící u nás i v zahraničí a požádali je, aby otestovali naše produkty. Oblečení tak čelilo reálným situacím a podmínkám, s nimiž se rybáři při svých výpravách mohou setkat. Díky tomu si můžeme být jistí, že naše první kolekce dobře vypadá, a zároveň obstojí i po praktické stránce,“ popisuje proces vývoje jeden ze zakladatelů Tomáš Podlipský.

 

Kolekce Adventer & fishing vznikala dva roky, během nichž se ladily a testovaly materiály, střih, design a funkčnost jednotlivých kousků. Výsledkem je oblečení, jež ustojí výkyvy počasí, aniž by tím bylo ohroženo pohodlí majitele. 

 

 

S elegancí mořských vlků

Úvodní pánská kolekce je rozdělená podle typu vody, na niž rybář vyrazí. Na výběr je tedy oblečení na moře, nebo pro sladkovodní chytání. Pro mořský rybolov jsou ideální trička s UV filtrem, jež spolehlivě chrání pokožku před prudkým sluncem. Design těchto kousků hraje pestrými vzory, které při bližším pohledu odhalí realistické motivy rozbouřeného moře a ryb – zlaka nachového (Mahi Mahi) a kranase modroploutvého (Bluefin Trevally). Tohoto efektu designéři dosáhli technikou přenesení motivu přímo z fotografie, čímž získali jedinečný vzhled. Zájemci mají na výběr nejen z několika potisků, ale také střihů – s dlouhým, nebo krátkým rukávem, s kapucí, či bez ní. 

 

Chybět nesmí ani šortky z rychleschnoucího materiálu či speciální rukavice se zpevněnými pogumovanými dlaněmi pro snadnější zdolání mořských ryb. Do části kolekce určené na moře výrobce zařadil také kšiltovky a polarizační brýle, které pohlcují sluneční paprsky a umožňují přehled o dění pod hladinou. 

 

 

 

V suchu od hlavy až k patě

Druhou část tvoří oblečení pro sladkovodní rybaření. Jelikož jsou zakladateli Češi, mysleli hlavně na tuzemské rybáře a milovníky kaprů. Oděvy proto ladili do hnědé a zelené barvy.

 

Nabídka také zohledňuje chladnější a deštivé počasí, jež u nás panuje. Do něj je ideální funkční spodní prádlo, které výrobce doporučuje zkombinovat se svrchní izolační vrstvou z PROSTRETCH materiálu. Při vývoji kolekce se dále zaměřil na membránový set, který zaručuje vysokou nepromokavost a odvod potu od těla (dosahuje vodního sloupce 20 000 mm, paropropustnosti 10 000 g/m2/24 h, RET <10). Komplet – bunda a kalhoty s výškou po prsa – zajistí komfort i v těch nejdeštivějších dnech. 

 

Ani zde nechybí trička s UV ochranou, tentokrát s motivem candáta obecného (Zander) a okounka černého (Black Bass). Ta jsou snadno kombinovatelná s šortkami a kšiltovkami ze 100% bavlny.

 

   

 

Bezpečně uložená výbava

Výrobce kromě oblečení navrhl a vyvinul také praktické cestovní tubusy na rybářské pruty, které je dokonale ochrání. Kde bereme tu jistotu? Pevnost třívrstvého obalu prošla zátěžovým testem, v němž tubus skončil pod koly auta. Komplikace spojené s cestováním a případné zlomené pruty jsou tak minulostí.

 

„Máme obrovskou radost, že po dvou letech práce, které jsme věnovali vývoji a uvedení značky, můžeme představit výsledek veřejnosti. Každý z nás do toho vložil kousek svého srdce a věřím, že to zákazníci ocení a že máme být na co pyšní,“ uzavírá Karolína Šramlová, Marketing Director Adventer & fishing. 

 

Pokud vás první kolekce Adventer & fishing zaujala, můžete už nyní jednotlivé kousky koupit na webu našem webu. Zásilku lze doručit do všech devíti zemí (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Německo, Itálie, Francie, Španělsko), v nichž značka působí. 

 

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.