8a1fe963768e279fcd88347450b36843.svg  COM        a4722f2b02195329f746925ee687c483.svg    c8d638eda51dbeb4b14f653e53ca3ee1.svg    488a0c52ee18e8083a9106f62fa3543a.svg

Poprvé jsme se jako Adventer & fishing představili na veletrhu For Fishing a rovnou si odnášíme ocenění

Značka kvalitního rybářského funkčního oblečení a doplňků Adventer & fishing vstoupila v lednu ve velkém stylu nejen na český, ale i na evropský trh. Její produkty si tak lze objednat s odesláním do 11 evropských zemí: Česko, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Francie Itálie a Španělsko. Od 16. do 19. února 2023 se pak česká firma s velkými ambicemi poprvé zúčastnila veletrhu For fishing. A o show nebyla nouze! 
 

Dvoupatrový stánek nebylo možné přehlédnout a okamžitě se stal dominantou celého veletrhu. Na místě byla k vidění první uvedená kolekce rybářských oděvů vhodných do každého podnebného pásu a každého ročního období. Jednotlivé kousky jsou navrženy tak, aby po celou dobu nošení zvyšovaly rybářův komfort. 


   


Zátěžový test


Kromě slušivých, nadčasových střihů a originálních vzorů demonstroval Adventer & fishing také funkčnost a kvalitu jednotlivých materiálů. Nepromokavost membránového setu, který dosahuje vodního sloupce 20 000 mm a paropropustnosti 10 000 g/m2/24 h, RET <10, prokázal sprchový kout s proudem vody namířeným přímo na bundu s kalhotami. Každý z návštěvníků měl možnost sám ozkoušet, jak set reaguje na neustálý, několikahodinový příval „deště“. Prošel testem reálných uživatelů? Jednoznačně! Membránový set ochrání i v těch nejdivočejších podmínkách a nepropustí žádný z živlů. Rybář tak zůstane v teple a suchu. Set si lze aktuálně předobjednat na webu www.adventerfishing.com, a to ve dvou barvách: Titanium & Black nebo Sand & Khaki.


Návštěvníci veletrhu si dále mohli prohlédnout a vyzkoušet řadu UV triček a hoodie triček s krátkým či dlouhým rukávem. Pocítili tak na vlastní kůži kvalitu materiálu, který je navíc příjemný na dotyk. Nechyběla ani část kolekce určená pro sladkovodní rybaření, od impregnovaných a outdoorových kalhot přes bavlněná trička až po mikiny. 


Něco navíc


Součástí kolekce Adventer & fishing jsou také kšiltovky, nákrčníky a polarizační sluneční brýle, které zejména na moři ochrání před prudkým sluncem a jeho odlesky na vodní hladině. Dalším doplňkem jsou tubusy, do nichž si návštěvníci mohli rovnou uložit pruty zakoupené na veletrhu. 


Stánek Adventer & fishing však nebyl jen o představení nové kolekce. Zájemci mohli na rybářském simulátoru zkusit zdolat tuňáka nebo ulovit menší dravé ryby, a prověřit tak protiskluzovost bot Adventer & fishing nebo si prostě jen zpestřit návštěvu veletrhu.


Během sobotní přednášky společnost Adventer & fishing seznámila diváky se svou filozofií, hodnotami a cíli. Slušivý design kolekce pak na mole předvedli ambasadoři z řad rybářů. 

Přes své mezinárodní ambice však značka nezapomíná na svůj český původ a na to, co je pro tuto zemi typické – krásné ženy a pivo. Na stánku tak tekla čepovaná plzeň proudem a usměvavé hostesky měly za úkol zodpovědět zvídavé dotazy návštěvníků.


Pomyslnou třešničkou na dortu bylo prvenství v soutěži Expozice For Fishing za podobu stánku Adventer & fishing. Membránový set pak porota ve velké konkurenci dalších produktů ocenila jako Zajímavost veletrhu. 
Vyberte si i vy oblečení Adventer & fishing. K dostání u nás na webu nebo u vybraných prodejců.