8a1fe963768e279fcd88347450b36843.svg  COM        a4722f2b02195329f746925ee687c483.svg    c8d638eda51dbeb4b14f653e53ca3ee1.svg    488a0c52ee18e8083a9106f62fa3543a.svg

Miroslav Vojtek: Nevyhýbám se žádnému stylu rybaření

Miroslav Vojtek začal rybařit už ve čtyřech letech, kdy lovil spolu s dědou na své milované řece Ohři. Dnes se rybaření věnuje na plný úvazek a pracuje jako rybářský průvodce po Česku. Jeho hlavní působiště tedy představují tuzemské řeky, ale miluje poznávání a cestování za rybami po celém světě. S Mirkem, který je také ambasadorem Adventer & fishing, jsme si povídali o jeho rybářských preferencích i naší první kolekci. 

 

Jaký druh rybolovu preferuješ? 

Nevyhýbám se žádnému ze stylů a technik rybaření. Dokonce dělám průvodce při lovu kaprů či sumců. Ale nic se nevyrovná mé nejoblíbenější přívlači. Tomu nádhernému a nepopsatelnému spojení rybáře s nástrahou. A když přijde razantní záběr od té správné ryby, máte zážitek na celý život. 

 

Přijal jsi pozici ambasadora značky Adventer & fishing. Čím si tě získala? 

Několik let jsem byl dovozcem a českým ambasadorem známé americké značky rybářských oděvů. Spolupráci jsem však musel ukončit kvůli špatné komunikaci a problémy s dodávkami do Evropy. Nedlouho poté se mi ozval kamarád, že by mi rád ukázal super oblečení. Jakmile jsem zjistil, o co jde a jak dlouho se oblečení Adventer připravovalo a testovalo, než vyrazí do světa, okamžitě mě to nadchlo. Rád budu reprezentovat a podílet se na tvorbě značky, u které vím, že chce být nejlepší a odlišit se od konkurence. 

 

V čem spatřuješ hlavní rozdíly a výhody oblečení Adventer & fishing oproti konkurenčním značkám?

Vyzkoušel jsem už řadu kvalitního a funkčního oblečení nejen na rybaření. Když jsem viděl, s jakou precizností se oblečení Adventer vyrábí a kolik testování absolvovalo, okamžitě jsem věděl, že se tento brand s přehledem vyrovná konkurenci na trhu včetně světoznámých značek. Věřím, že o Adventer & fishing ještě hodně uslyšíme, a to nejen v rámci evropského trhu. 

 

Komu a do jakých podmínek bys oblečení Adventer & fishing doporučil?

Oblečení Adventer je vyvinuté tak, aby ustálo ty nejextrémnější podmínky, které vás mohou potkat na vodě i na souši. Nabízí velký výběr solárního oblečení do extrémních teplot, vysoce nepromokavých kompletů, brodících kalhot, polarizačních brýlí, bot a mnoho dalšího. Osobně bych tuto značku doporučil všem, kdo milují svůj koníček a chtějí si rybaření nejen užít, ale také se cítit cool. Ať už se chystáte rybařit tady u nás, na mořský rybolov v zahraničí, nebo si jen zkrátka chcete obléct příjemné a hezké tričko, které vás ochrání před slunečními paprsky a spálením se. 

 

Na jaký úlovek nikdy nezapomeneš? 

Mým nejcennějším úlovkem je nádherný pstruh ze Slovinska, kterého se mi podařilo chytit při lovu hlavatek. Potočák byl křížený se pstruhem mramorovým. Měřil 94 centimetrů a vážil okolo 10 kilogramů. Nevídaná ryba úctyhodných rozměrů, u níž se mi rozbušilo srdce i při pohledu na fotku. 

 

Kde tebe a tvé úlovky můžeme sledovat? 

Instagram: @miroslavvojtekfishing

Facebook: MV fishing

Web: www.mvfishing.cz

YouTube: MV fishing

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.